80 * 70mm Rolki papieru termicznego lub Pos

80 * 70mm Rolki papieru termicznego lub Pos

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w super marketach, sieciowych sklepach, restauracjach, centrach handlowych, maszynach POS, hotelarstwie, sklepach detalicznych, stacjach benzynowych, przetwarzaniu kart kredytowych, automatach do gry, przemyśle medycznym, bankach, bankomatach i biurowcach.

Szczegóły produktu


Rodzaj
Rolka papieru termicznego
Posługiwać się
Pos maszyna
Kolor Biały / Drukowanie
Rozmiar
80 * 70mm, zgodnie z twoją prośbą, moglibyśmy zrobić dla ciebie rozmiar OEM. Dowolny rozmiar są dostępne.
Rdzenie
rdzeń z kartonu; rdzeń z tworzywa sztucznego / średnica zewnętrzna: 17 mm, 25 mm, 34 mm, średnica wewnętrzna: 13 mm, 18 mm, 26 mm. Na życzenie również dowolne rozmiary.
Próbki Bezpłatna samle może zostać wysłana do oceny w dowolnym momencie, ale musisz ponieść koszty frachtu.
Kierownik produkcji
Zwykle od 3 dni do 5 dni w przypadku 10000000rolls, opiera się na ilości zamówienia
Uszczelka Reccyrodycyjstwo Reccyrodycyjstwo Reccyrodycyjstwo Reccyrodycyjstwo Reccyrodycyjstwo Reccyrodycyjstwo Reccyrodycyjstwo Reccy recyrodycyjstwo Reccyrodycyjcycyrodycyjstwo Reccyrodycyjcycyrodycyjstwo Folia termokurczliwa, czarny / niebieski / biały / plastikowe opakowanie; Złote / srebrne opakowanie z papieru błyszczącego
Czas dostawy Średnia wynosi 10 dni po otrzymaniu wpłaty.

Zdjęcia produktów

IMG_0062_ 看图 王 .jpg


IMG_0064_ 看图 王 .jpg

Nasza firma

Nasza firma specjalizuje się w produkcji papieru termicznego, papieru offsetowego, papieru samoprzylepnego i papieru samokopiującego. Można je podzielić na papier komputerowy, papier faksowy, papier do kopiowania, papier do kasy termicznej, rolki bankomatu, zamówienia na dostawy, koperty poufne, pokwitowania, instrukcje, kolorowe strony promocyjne i tak dalej.


Posiadamy wiele zaawansowanych maszyn drukarskich, które są w stanie zaoferować klientom szereg dobrych produktów w konkurencyjnej cenie

W oparciu o innowacyjny duch i strategię jakości, poszerzamy nasz rynek i zdobyliśmy dobrą reputację wśród klientów. Filozofią naszej fabryki jest osiągnięcie współpracy przy użyciu naszych zaawansowanych technologicznie i konkurencyjnych produktów. nasi klienci dzięki najnowszym i najlepszym produktom.


FAQ

P: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp .: Jesteśmy w fabryce.

P: Jak długi jest twój czas dostawy?
Odp .: Zasadniczo jest to 5-10 dni, jeśli towar jest w magazynie. lub 15-20 dni, jeśli towary nie są w magazynie, jest to zależne od ilości.

P: Czy dostarczasz próbki? czy to jest darmowe czy dodatkowe?
Odp .: Tak, możemy zaoferować próbkę za darmo, ale nie ponosimy kosztów transportu.

Panicy panistwo panistwo panistwo panistwo panistwo panistwo panistwo panistwo panistwo panistwo recykata paniata recykanata paniata recykanata recykata recykata re rehibhibata re rehibata recy Recayscy
Odp .: Wykonujemy T / T, L / C i Western Union, Trade Assurance

Jeśli masz inne pytanie, prosimy o kontakt z nami.


Zapytanie