3 1/8 'X90' 'Ponowne drukowanie rolek papieru termicznego do maszyny kasowej

Wykorzystywany jest rdzeń z tworzywa sztucznego lub papieru. Pakowanie według potrzeb. Nasze produkty charakteryzują się płynnością i płynnością druku. Długotrwała stabilność i utrzymywanie w normalnym stanie. 1) Wysoka jasność, dobra wytrzymałość, głęboki obraz termiczny; 2) Czysta powierzchnia końcowa, dobra w szczelności, wygodna ...

Szczegóły produktu

blob.png

Wykorzystywany jest rdzeń z tworzywa sztucznego lub papieru. Pakowanie według potrzeb.

Nasze produkty charakteryzują się płynnością i płynnością druku. Długotrwała stabilność i utrzymywanie w normalnym stanie.
1) Wysoka jasność, dobra wytrzymałość, głęboki obraz termiczny;

2) Schludna powierzchnia końcowa, dobra w szczelności, wygodna i praktyczna;

3) Ogólnoświatowy uniwersalny rdzeń, przystojny i praktyczny

4) Różne specyfikacje dostępnych rolek termicznych, które można dostosować na życzenie klienta


  • Uszczelka:

现金纸的包装.png


  • Nasza firma

O nas:

ShenZhen United Foison Technology Co, Ltd założona 24 lipca 2008 r. Nasza firma specjalizuje się w produkcji papieru termicznego, papieru offsetowego, papieru samoprzylepnego i papieru samokopiującego. Można je podzielić na papier komputerowy, papier do kopiowania, papier do kas fiskalnych, rolki ATM , pokwitowania dostaw, instrukcje, kolorowe strony promocyjne itp. Głównie używane w hotelach, sklepach detalicznych, bankach, stacjach benzynowych, przetwarzaniu kart kredytowych supermarketów i medycznym, działach, bankach, bankomatach i biurowcach.


工厂.png公司展会.png


  • Zalety

Jakie masz zalety?

Zatays re reisingataataataataataataataataataataataataata paniata paniotuata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata paniata panicyata paniata paniata panicyata paniata paniata panicyata paniata paniata paniata panicyata panicyata paniata panicyata panicyata paniata panicyata paniata panicyata paniata panicyata pani

Reccy recyrodycyjstwo recyrodycyjstwo Reccy recyrodycyjstwo Reccy recyrodycyjstwo Reccy recyrodycyjstwo Reccy recyrodycyjstwo Reccyrodycyjstwo recyrodycyjstwo Reccy recyrodycyjstwo Reccy recyrodycyjcy recyrodycyjstwo Reccy recyrodycyjstwo recyrodhibata recyrodhibata recyrodhibata recyrodhibata reisingata recyrodays restwoisingata recyrodhibata reisingata paniata recy czynnik

3.Dla każdego zamówienia, kontrola dyktowana zostanie wyprowadzony dział QC przed wysyłką, jakość łóżka będzie unikać w drzwiach.

4. Mamy dział eksportu i spedytora, co oznacza, że ​​możemy obiecać szybszą dostawę i sprawić, że towar będzie dobrze chroniony.

5. Certyfikaty, raporty badań SGS i więcej i ISO9001, dobrze gwarantują proces produkcji w dobrych zamówień i produktów w wysokiej jakości.

6. Szybka odpowiedź, nasz zespół odpowie na twoje pytania w ciągu 8 godzin roboczych.

7 szczegółowych zdjęć każdego procesu, aby klienci czuli się bezpiecznie.


  • FAQ

P: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp .: Jesteśmy w fabryce.

P: Jaki jest termin płatności?
Odp .: Robimy T / TL / C Western Union

P: Jaki jest sposób wysyłki?
Odp .: Przez Ocean, pocztą, samolotem, ekspresowym

P: Jak długi jest twój czas dostawy?
Odp .: Zasadniczo jest to 3 ~ 7 dni, jeśli towary są w magazynie. Lub to jest 10 ~ 15 dni, jeśli towary nie są w magazynie.it jest w zależności od ilości.

P: Czy pobieracie próbki? Czy to jest darmowe czy dodatkowe?
Odp .: Tak, możemy zaoferować próbkę za darmo, ale nie ponosimy kosztów transportu.

P. Jakie są wasze warunki dostawy?
A. akceptujemy FOB, CFR, CIF itp. Możesz wybrać ten, który jest najbardziej wygodny lub opłacalny dla ciebie.

(Jeśli masz inne pytanie, prosimy o kontakt z nami, jak poniżej.)支付银行.png

Jeśli masz jakieś pytania, pls nie wahaj się ze mną skontaktować, Darmowe próbki zostaną wysłane do oceny! Nie mogę się doczekać twojej życzliwej i szybkiej odpowiedzi!

skype / WhatsAPP: + 86 15914143940

                                                   

annie@szlxf.net


Zapytanie