3 1/8' X230'' ponownego drukowania papier termiczny dla urządzeń pos

3 1/8' x 230'', ponownego drukowania papier termiczny dla pos maszyny, co zalet masz mieć? 1. jesteśmy manufaktury, oznacza to, my ma możliwość przeprowadzenia harmonogramu produkcji dla terminowość dostaw. 2., którą posiadamy zaawansowane i nowoczesne linie produkcyjne i obiekty pomocnicze. 3. dla każdego...

Szczegóły produktu

3 1/8' x 230'', ponownego drukowania rolka papieru termicznego dla urządzeń pos


大型现金纸的规格.png

blob.png

blob.png


Jakie zalety mają?

1. jesteśmy manufaktury, oznacza to, my ma możliwość przeprowadzenia harmonogramu produkcji dla terminowość dostaw.

2., którą posiadamy zaawansowane i nowoczesne linie produkcyjne i obiekty pomocnicze.

3. dla każdego zamówienia bądź przyjaciół inspekcji będzie Augustem się dział QC przed wysyłką, jakości łóżko uniknie się w drzwi.

4. mamy działu wysyłek eksportowych i spedytora, oznacza to, możemy obiecać szybsze dostawy i wykonane towar dobrze zabezpieczony.

5.Certificates, nasze badania, raporty i więcej i ISO9001, dobrze gwarancji procesu produkcji w dobry zamówienia i produkty w wysokiej jakości.

6. szybka odpowiedz, nasz zespół odpowie prośby w ciągu godziny 8-pracy.

7. szczegółowe fotki każdego procesu do klienta, czuć się bezpiecznie.


  • Jak zamówić?

Zamówienie ogólne informacje:

Mamy doświadczenie w obsłudze rynku USA, europejskiego rynku i rynku Afryki. Należy pamiętać, że nasze czasy realizacji zależy od określonych elementów i ilości towaru. Nasz sukces oparliśmy się na zrozumieniu potrzeb i charakteru terminy promocyjne i marketingowe. Whywe to zawsze upewnij się, że każde zamówienie jest dostarczane na czas.
Sprawdź poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat składania zamówienia:


1. zapytanie-Professional cudzysłowu.

2. Potwierdź Cena, czas realizacji, grafika, termin płatności itp.

3. wolność sprzedaży Wyślij fakturę Proforma z uszczelką wolności.

4. Klient dokonania płatności za depozyt i wysłanie potwierdzenia banku.

5. początkowej produkcji etapie-informuje klientów, że dostał płatności i sprawi, że próbki zgodnie z Państwa życzenie, Wyślij zdjęcia lub próbki, aby uzyskać Twojej zgody. Po zatwierdzeniu informujemy, że możemy zorganizować produkcji & informuje szacowany czas.

6. środek produkcji Wyślij zdjęcia pokazujące linii produkcyjnej, co możesz zobaczyć swoje produkty w. Potwierdź ponownie czas szacowany czas dostawy.

7. zakończenie produkcji masowej produkcji produktów Zdjęcia i próbek wyśle do Ciebie do zatwierdzenia. Można również zorganizować trzeciej kontroli.

8. klientom dokonać płatności dla równowagi i wolność statku towarów. Również może akceptować płatności termin bilans odpłatnie b kopia l/c lub termin. Poinformować numer monitorowania i sprawdź stan dla klientów.

9. zamówienia można powiedzieć "Zakończ" po otrzymaniu towaru i zaspokojenia się z nimi.

10. informacje zwrotne do wolności o jakości, usługi, reakcje rynku idealna propozycja. I możemy robić lepiej.


(Powiadom mnie po przeczytaniu order przewodnik)支付银行.png

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, pls nie wahaj się do mnie, Darmowe próbki przesyłane są do Waszej oceny! Czekamy na ich rodzaj i szybka odpowiedz!

Skype/WhatsAPP: + 86 15914143940

Annie@szlxf.NET


Zapytanie