Rolka papieru offsetowego 3 'x 150''1

Rolka papieru offsetowego 3 'x 150''1

Rolka papieru 3-x 150-procentowego

Szczegóły produktu

ShenZhen United Foison Technology Co., Ltd   założona 24 lipca 2008 roku, nasza firma produkuje głównie papier termiczny, papier offsetowy, papier samokopiujący, etykiety samoprzylepne. Można również podzielić na papier do druku komputerowego, papier faksowy, papier do kopiowania, papier termiczny, papier bankomatowy, zamówienia na dostawy, koperty poufne , pokwitowania, instrukcje, kolorowe strony promocyjne, papier medyczny itp. Staramy się stworzyć chiński papier firmowy wysokiej jakości!


Przesunięcie rolki papieru (rolka papieru Bond): rolka papieru offsetowego 3 'x 150''1ply


1101.jpg3.jpg

FAQ

1. Dlaczego warto wybrać nas?

1. jesteśmy w produkcji i mogą zapewnić konkurencyjne.

2. Gwarancja satysfakcji z jakości.

3. bezpłatne próbki ofert

4.OEM i dostosuj są dostępne .

2. Jak mogę złożyć zamówienie?

Możesz skontaktować się z którąkolwiek z naszych handlowców w celu zamówienia. Podaj szczegóły swoich wymagań tak jasno, jak to możliwe. Tak więc możemy wysłać ci ofertę po raz pierwszy. Aby zaprojektować lub przeprowadzić dalszą dyskusję, lepiej jest skontaktować się z nami za pomocą komunikatora MSN, Skype lub innymi szybkimi sposobami, w przypadku jakichkolwiek opóźnień.

 

3. Kiedy mogę uzyskać tę cenę?

Zazwyczaj podajemy w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.

 

4. Jak mogę uzyskać próbkę, aby sprawdzić Twoją jakość?

 

Po potwierdzeniu ceny możesz poprosić o próbki, aby sprawdzić naszą jakość. Bezpłatnie za próbkę do sprawdzenia projektu i jakości papieru, o ile jest się na to stać.

 

5. Jak długo mogę oczekiwać próbki?

Po uiszczeniu opłaty za próbki i przesłaniu nam potwierdzonych plików próbki będą gotowe do odbioru w ciągu 3-7 dni. Próbki zostaną wysłane do Ciebie za pośrednictwem ekspresowego i przybędzie w ciągu 3-5 dni.

 

6. Jakie są twoje warunki dostawy?

Akceptujemy FOB, CFR, CIF itp. Możesz wybrać ten, który jest najwygodniejszy lub najbardziej opłacalny.Zapytanie